Šeimos gydytojo pasirinkimas

Spausdinti
Dalintis

 Family-Doctors A Kiekvienas asmuo turi galimybę pasirinkti pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigą (PASPĮ), šeimos gydytoją, o pagal naująją tvarką ir gydytoją psichiatrą (net jei ir nesigydo mūsų įstaigoje). Tereikia atvykti į mūsų registratūrą ir užpildyti prašymą dėl pirminės ambulatorinės psichikos sveikatos priežiūros paslaugų. Prašymai pildomi pagal asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Asmuo turi būti apdraustas (ar apsidraudęs) privalomuoju sveikatos draudimu.

Pranešimas apie išduotą nedarbingumo pažymėjimą ar Pranešimas apie išduotą nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimąyra iš EPTS atspausdintas dokumentas, kuriame pateikiama informacija darbdaviui(-iams) apie asmens nedarbingumą ar išduotą nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimą, ir patvirtintas gydytojo spaudu ir parašu arba asmens sveikatos priežiūros įstaigos vadovo įgalioto asmens parašu bei įstaigos antspaudu (spaudu).

Nebūna taip, kad įdiegus ką nors nauja, naujovė iš karto puikiai veikia.

Net ir įdiegus e. sistemą pacientai mūsų registratūroje gali gauti spausdintą pranešimą apie išduotą nedarbingumo pažymėjimą. Tačiau už jo spausdinimą pacientai turi susimokėti gydymo įstaigai 0,50ct.

Pastaba: Jeigu darbdavys nesinaudoja "Sodros" e. Draudėjų sistema arba neturi pasirašęs duomenų teikimo sutarties, pacientas turi atsispausdinti pranešimą apie išduotą e. pažymą ir įteikti ją darbdaviui.

Sunday the 24th - Vidfmanto V. Zacharo svetainė.Thanks to Joomla 2.5 templates by FTS